O Firmie

Firma DARPOŻ posiada wieloletnią historię oraz doświadczenie, które gromadzimy od jej założenia w 1987 roku. Początkowo firma zajmowała się serwisem i sprzedażą sprzętu gaśniczego oraz handlem systemami p.poż.
Od 2000 roku firma DARPOŻ zajmuje się wyłącznie bierną ochroną p.poż. Z biegiem lat zdobyliśmy doświadczenie oraz doskonale wyszkoloną załogę. Szkolenia są przeprowadzane systematycznie dzięki czemu cały czas jesteśmy "na bieżąco" z nowymi rozwiązaniami. Doświadczona kadra kierownicza bacznie śledzi wszelkie najnowsze technologie z zakresu biernej ochrony p.poż.

Nasza firma stawia na solidność i jakość usług. Nasze usługi wykonujemy dla takich firm jak: SKANSKA, STRABAG, INSTAL BIAŁYSTOK, WARBUD, POLIMEX MOSTOSTAL, KARMAR, BUDIMEX-DROMEX, MERCURY ENGINEERING i wiele innych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami systemów zabezpieczeń p.poż. od wielu lat, dzięki czemu udało nam się wypracować rabaty, które pozwalają nam oferować usługi w konkurencyjnych cenach. Wszystkie systemy i produkty oferowane przez nas posiadają atesty oraz certyfikaty dopuszczające do stosowania w budownictwie.

Firma nasza posiada dobrze wyposażony park sprzętowy, co czyni nas niezależnymi. Wszelkie usługi wykonywane przez naszą firmę zakończone są wydaniem stosownych protokołów wraz z atestami oraz certyfikatami co znacznie ułatwia dokonywanie odbiorów przez Państwową Straż Pożarną.

Poniżej prezentujemy posiadane przez naszą firmę licencje.
Realizacje
DAR-POŻ
Zabezpieczenia Ogniochronne


ul. Tyniecka 50/4
02-621 Warszawa
kom.
505 122 650
kom.
501 516 607
e-mail:
darpoz@darpoz.plDane rejestrowe
DAR-POŻ Aleksandra Chmielewska
ul. Tyniecka 50/4
02-621 Warszawa
NIP: 5213435167
REGON: 146581328